Jako závěrečnou exkurzi si třídy 2.A a 2.C zvolily plavbu parníkem po Vltavě. Exkurzi pro početnou skupinu zorganizovali vyučující Renata Šrotýřová, Olga Šulcová, Marta Berglová, Petr Jiřička a asistentka Petra Folprechtová. Ti také třídy doprovodili.
Měli jsme pro sebe celý parník Atlantida, z jehož horní paluby jsme se kochali krásou pražských památek. S historií Prahy a jejích pamětihodností nás během plavby seznámila průvodkyně.
Akci považujeme za vydařenou, dozvěděli jsme se mnohé o historií našeho hlavního města a užili si krásných scenérií z paluby lodi. Určitě doporučujeme i jiným třídám.
Olga Šulcová






