Bakaláři

Webové rozhraní systému Bakaláři vám umožní sledovat studijní výsledky vašich dětí a další informace ze školy. Toto rozhraní naleznete na adrese oalib.bakalari.cz.

K prvnímu přihlášení do systému vám příjdou přístupové údaje do vaší e-mailové schránky, kterou jste škole poskytli. Do ní Vám přijdou přihlašovací údaje a první dočasné heslo, které si během prvního přihlášení budete muset změnit. Nové heslo musí splňovat následující podmínky: musí být sestaveno z minimálně 8 znaků (může být i více, nikoliv méně), mezi těmito znaky bude minimálně jedno velké písmeno (A,B,C,…) a zároveň minimálně jedno malé písmeno (a,b,c,…) a zároveň minimálně jedna číslice(1,2,3,…). Heslo by mělo být obtížně odhalitelné, proto v něm nepoužívejte své jméno, příjmení, jména svých blízkých, datum narození a lehce odhalitelné kombinace (např. Heslo123). Dobře zvoleným heslem ochráníte své osobní údaje před nezvanými lidmi.

V případě problémů s přihlášením kontaktujte prosím správce systému na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo třídního učitele.

 

Na mobilním zařízení s OS Android lze také použít Aplikaci pro Android.

Na mobilním zařízení s iOS lze také použít Aplikaci pro iOS.