Soutěž a podnikej

20180912 104140Dne 10. 9. 2018 se u nás na škole konala přednáška pro mladé cílevědomé studenty. Jednalo se o projekt jménem ''Soutěž a podnikej''. Název nás všechny docela zaujal. Poté, co se přednášející představil, věděli jsme, že je to pohodový chlap, který má chuť podnikat a posunovat výš mladé studenty. David Friedl nám představil soutěž, která zahrnuje skvělý vzestup do života i velkou zkušenost. Každý má v sobě nějaké sny, ale kdyby měl někdo jedinečný nápad, v čem podnikat, sem s ním! Ať už je to aplikace, výrobek, oblečení nebo cokoliv.Možná přemýšlíte, možná nápad máte. Přednáška nám odhalila nové možnosti jak začít podnikat už na střední škole a své nápady a projekty realizovat. Převzít zodpovědnost na sebe a začít budovat svou podnikatelskou kariéru je docela zajímavá budoucnost.

Lidé, co se příhlásí do soutěže, pilně pracují na svém projektu s dopomocí mentora a poté ho přednesou před jinými podnikateli v různých regionech po České republice. Několik nejlepších se dostane do finále. Všimla jsem si, že mnoho studentů zaujala 1. cena této soutěže. Je to cesta do Chicaga na 10 dní, kde se výherce zúčastní různých stáží, seminářů a workshopů.

Zaujalo vás to? Pokud ano, tak se stačí přihlásit jako jednotlivec anebo tým (max. 3 lidé) se svým nápadem na webové stránce www.soutezapodnikej.cz, kde stačí vyplnit obecné informace o vás a o vašem nápadu ve formě krátkého videa. Registrace končí 3. 10. 2018

Soutěž začíná 1.9. 2018 a končí 25. 1. 2019.

Tak neváhejte a pojďte do toho!
Barbora Titěrová (2. B)