Vánoční soutěž v psaní na klávesnici PC

psani_na_pc.jpg Začátkem prosince t. r. proběhla na naší škole "Vánoční soutěž v psaní na klávesnici PC". Soutěže se zúčastnily 2., 3. i 4. ročníky v hodinách Písemné a elektronické komunikace a Korespondence.
Šlo vlastně o školní kolo soutěže. Soutěžící, kteří se umístili na prvních třech místech jsou nominováni na regionální kolo soutěže, které se v tomto školním roce koná na Obchodní akademii v České Lípě.
Přejme jim hodně úspěchů.

Ing. Blanka Kovářová

 

Vyhodnocení Vánoční soutěže
v psaní na klávesnici PC
školní rok 2007/2008

Pořadí

Jméno

Příjmení

Třída

Čisté úhozy za min.

Procento chyb

1.

Lukáš

Varga

2. A

442,0

0,02

2.

Jiří

Veverka

4. D

330,2

0,06

3.

Pavla

Fajstavrová

4. B

329,0

0,06

4.

Iva

Bartošová

4. A

327,4

0,00

5.

Lucie

Karlová

4. C

325,6

0,00

6.

Petra

Oertlová

2. D

306,6

0,00

7.

Nikola

Horová

2. B

300,6

0,00

8.

Kateřina

Lustiková

2. B

296,8

0,00

9.

Dana

Stejskalová

3. D

287,7

0,00

10.

Jana

Nedělová

3. D

286,6

0,34

11.

Sandra

Milerová

4. B

284,3

0,03

12.

Eva

Moravcová

4. D

281,2

0,00

13.

Renata

Havlová

4. D

280,8

0,00

14.

Tomáš

Hollmann

4. C

277,0

0,07

15.

Tomáš

Christián

3. B

273,0

0,07

16.

Eliška

Klimovičová

4. C

270,6

0,07

17.

Lenka

Mitlehnerová

3. C

269,4

0,04

18.

Petra

Dobešová

4. A

269,2

0,14

19.

Patrik

Jehlička

2. C

268,5

0,00

20.

Tomáš

Jirutka

2. D

267,0

0,07

21.

Michaela

Kočová

2. C

266,8

0,00

22.

Lucie

Lucie

Servacká

Wiesenbergerová

4. A

4. D

265,0

265,0

0,00

0,00

23.

Michaela

Nováková

4. C

263,0

0,07

24.

Richard

Koubek

3. D

260,4

0,03

25.

Tereza

Ondřej

Wimmerová

Hlaváč

3. D

4. A

260,0

260,0

0,00

0,07

26.

Lucie

Bartošová

3. D

256,8

0,00

27.

Jakub

Duda

4. C

254,8

0,00

28.

Petra

Císařová

3. D

253,9

0,03

29.

Ondřej

Gilar

3. B

252,2

0,00

30.

Denisa

Novotná

3. A

250,6

0,30

31.

Iveta

Cendrová

3. C

249,7

0,00

32.

Tomáš

Stránský

4. B

249,0

0,04

33.

Martina

Míková

4. C

248,2

0,00

34.

Martina

Homolková

3. A

247,9

0,00

35.

David

Kordík

3. B

246,2

0,00

36.

Petra

Pešatová

3. A

244,2

0,08

37.

Adéla

Donátová

4. A

244,0

0,00

38.

Radka

Vondrová

3. C

243,6

0,04

39.

Michal

Hlavnička

3. A

243,5

0,05

40.

Michaela

Pichová

2. C

243,3

0,08

41.

Anežka

Richterová

4. A

242,6

0,24

42.

David

Šušlík

4. D

242,0

0,16

43.

Kateřina

Vaňková

4. B

241,8

0,12

44.

Michaela

Šebková

2. B

241,0

0,00

45.

Šárka

Barbora

Monika

Havrdová

Jonášová

Pospíšilová

3. C

2. D

2. B

240,8

240,8

240,8

0,00

0,00

0,16

46.

Zuzana

Lucie

Prchalová

Dudová

2. B

2. D

240,6

240,6

0,00

0,04

47.

Kristýna

Pokorná

3. C

239,4

0,00

48.

Veronika

Hudská

4. D

238,8

0,00

49.

Tereza

Tluková

3. B

238,4

0,04

50.

Petra

Batelková

3. A

238,0

0,00

51.

Zuzana

Mizerová

4. B

235,6

0,00

52.

Martina

Lipenská

2. A

233,4

0,10

53.

Jan

Foltán

2. C

228,1

0,00

54.

Pavla

Mičanová

3. C

227,5

0,00

55.

Simona

Picková

3. B

227,1

0,04

56.

Michaela

Michaela

Kladivová

Nevečeřalová

2. B

2. B

227,0

227,0

0,00

0,00

57.

David

Böhm

2. D

226,3

0,00

58.

Jan

Mádr

2. C

226,1

0,08

59.

Tereza

Hauznerová

2. C

224,0

0,04

60.

Barbora

Samková

2. D

221,8

0,00

61.

Michal

Struna

4. B

220,8

0,04

62.

Kateřina

Nová

3. B

213,3

0,00

63.

Pavla

Denková

2. A

207,1

0,04

64.

Jan

Miler

3. A

194,6

0,10

65.

Kateřina

Křenková

2. A

193,1

0,49

66.

Barbora

Celerýnová

2. A

191,6

0,10

67.

Hana

Havránková

2. A

168,2

0,50