Best in English

biUž počtvrté se na naší škole uskutečnila soutěž Best in English. Na konci listopadu poměřila třicítka vybraných studentů své síly v gramatice, poslechu a v porozumění textu. Na test ověřující jejich znalosti na úrovní C1, dokonce dva levely nad úrovní maturity, měli šedesát minut. Po třech týdnech čekání na výsledky už známe vítěze. Nejlepším angličtinářem naší školy je Ondřej Kain ze 4.A, který test zvládl v čase 44 minut. Druhé místo získala Radka Tóthová z 1.D a jako třetí v pořadí si s testem nejlépe poradil student 4.C Adam Zelenka. Špatně si však nevedli ani další studenti, na vedoucí trojici ztratili pouze pár bodů. Gratulujeme!
Výsledky soutěže – nejlepší desítka angličtinářů OALIB:
1. Ondřej Kain, 4.A
2. Radka Tóthová, 1.D
3. Adam Zelenka, 4.C
4. Jakub Venclík, 4.C
5. Pavla Nevyhoštěná, 2.A
6. Marek Alaxa, 3.B
7. Monika Plecháčová, 4.C
8. Markéta Legrová, 4.D
9. Ondřej Zikeš, 4.C
10. Denis Hůlka, 1.C