Středoškolský Atletický pohár

71468796 322823948551983 143062268253306880 n

Okresní kolo:
Dne 19. září 2019 se naše škola účastnila už několikátého ročníku atletických závodů. V okresním kole si dívky i přes nepříznivé počasí vybojovaly celkové druhé místo a postupují do krajského kola, které se bude konat za necelých čtrnáct dní v Turnově. Kluci se sice umístili na čtvrtém místě, ale i tak odvedli skvělou práci. Studentky se už těší na druhé kolo soutěže a doufají, že se jim povede stejně dobře jako v prvním kole.
Berková II.D

Krajské kolo:
Dne 3. října se dvanáct dívek zastupujících Obchodní akademii vydalo do Turnova, na finále krajských atletických závodů. Celý den byla zima a pršelo, ale naštěstí jsme měly k dispozici šatny, kde jsme se mohly ohřát. Bohužel jsme se i přes snahu všech dívek neumístily na medailových pozicích, ale i tak jsme odjížděly s dobrou náladou a novými zážitky. Nejdůležitější je, že jsme se zúčastnily a štěstí zkusíme příští rok.