Studentky aplikované ekonomie na přednášce Junior Achievement v Praze

p1000867.jpgV říjnu jsme se zúčatnily s paní profesorkou Krabsovou  přednášky pořádané společností Junior Achievement v Praze. V první části k nám hovořila paní Monika Čížková za firmu Vodafone, která nám podala velmi zajímavé informace a především nezbytná pravidla týkající se úspěšného podnikání. V rámci této přednášky jsme testovali i sami sebe při plnění zadaných úkolů. Tato zajímavá a poučná prezentace trvala asi do 12 hodin a poté jsme všichni měli hodinu na občerstvení-obložené bagety, koláčky a kávu. Druhá část přednášky se týkala soutěže o nejlepší studentskou společnost, které se ujal pan Čestmír Ondrušek z Raiffeisenbank.

Podrobně nám vysvětlil pravidla i kritéria hodnocení soutěže, do které se může přihlásit každá studentská společnost. Finále této mezinárodní soutěže se uskuteční ve švédském Stockholmu. Jde o zajímavé ceny, takže se určitě budeme snažit.
Díky krásnému počasí jsme po přednášce ještě vyrazily po pražských památkách a poté už všichni značně znavení nasedli do autobusu směr Liberec.
Myslím, že se nám den opravdu vydařil a my jsme zase o jednu zkušenost bohatší.


Markéta Oplištilováp1000872.jpgp1000883.jpg

p1000876.jpg