Den otevřených dveří a veletrh EDUCA 2007

51.jpgV sobotu 3. listopadu 2007 proběhl na Obchodní akademii v Liberci Den otevřených dveří pro zájemce o studium. Po dobu konání si školu prohlédlo asi 300 návštěvníků, mezi nimiž nechyběli ani budoucí uchazeči o dva studijní obory. Ve školním roce 2008/2009 budou otevřeny studijní obory obchodní akademie a ekonomické lyceum.

O možnost studovat na naší škole projevilo předběžný zájem na 150 žáků devátých tříd základních škol. Mezi nimi i rodiči převažoval zájem o informace k přijímacímu řízení.

 41.jpg 17.jpg   51a.jpg

 

Veletrh EDUCA 2007

V době od 1. do 3. listopadu se uskutečnil v liberecké Tipsport aréně největší krajský veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí. Naše škola se prezentovala svým stánkem, kde vedle nejdůležitějších informací ze života obchodní akademie a nabídky kursů jazykové školy, byly rozdávány informativní letáky pro zájemce o studium.

 VELETRH2.jpg VELETRH3.jpg   VELETRH1.jpg