Vánoční zpívánky

48387559 2199894410225942 1371028228889640960 nV padesátce se dnes dopoledne zpívalo, až praskaly zářivky! Desítka hudebníků a zpěváků rozezpívala učebnu, která byla nacpaná k prasknutí. Sedělo se v uličkách, na zemi i na klínech. Několik postav stálo přimáčknutých u oken a jiné zase tvořily neproniknutelnou masu těl beznadějně ucpávající dveře ještě několik metrů směrem ven z učebny. Vánoční akce přilákala opravdu mnoho studentů a učitelů, kteří svým zpěvem pomohli hudebníkům navodit příjemnou a klidnou adventní náladu. Jímavé tóny koled dokonce dojaly i samu Matku přírodu, která k dokreslení té pravé vánoční atmosféry začala v polovině Tiché noci za okny rozsypávat sníh.
Nebyla by to však ta správná vánoční akce, kdybychom kromě ducha neposílili také tělo. O tuto část programu se bezchybně postarala Tereza Podholová a Míša Nevečeřalová. Jejich cukroví, perníčky, bábovky, párečky v těstíčku a jiné dobroty zaplnily čtyři lavice. Ani tak však laskominy neodolaly nájezdu studentů déle než pár minut. Za připravené občerstvení jim patří obrovské díky.
Stejně tak všem, kteří se na akci podíleli, ať to byli studenti 3.D, kteří nakreslili propagaci, nebo studentky 4.D, které zajišťovaly security služby, obsluhu projektoru a kamery a distribuci občerstvení. Zvláštní poděkování patří rodině Janských, kteří zapůjčili pro vystoupení veškerou aparaturu a rodině Demelových, kteří pomohli s logistikou. A samozřejmě všem vám, kdo jste přišli, protože bez vás a vašeho nadšení by takováto akce nebyla možná. A nebyl by možný ani nový školní rekord v počtu lidí tvořících živou vlnu, který jsme písní Somewhere In My Memory skutečně vytvořili.
Krásné svátky a šťastný nový rok přeje BANDička!