Harmonizační dny

IMG 20180910 141426V 8:30 se celá naše nová třída sešla na zastávce č. 18 ve Fügnerově ulici. Společně s vedlejší třídou 1. D jsme se rozjeli vstříc zážitkům v Bedřichově. Po příjezdu jsme se rozdělili do skupin po 6 lidech, abychom se lépe poznali a dokázali ve skupině spolupracovat a společně rozhodovat. Naším cílem bylo podle mapy dorazit do našeho penzionu. Ten jsme zdárně našli a mohli jsme se ubytovat. Po krátkém odpočinku nás čekaly seznamovací aktivity. Stavěli jsme například hrady ze špaget, prolézali pavučinou a sestřelovali jsme vajíčka ze stromů. Další tmelící aktivity nás čekaly u ohniště, kde jsme si společně všichni zazpívali známé české písničky a já jsem získal další informace o svých spolužácích. 

Další den nás po snídani, která probíhala ve švédském stylu, čekala přednáška o tom, jak se správně učit. Závěrem našeho harmonizačního pobytu jsme si po obědě prolezli lanovou dráhu, která dala všem zabrat, ale naštěstí si nikdo neublížil ani nespadl.
Myslím, že si celá naše třída seznamovací akci užila. Já jsme poznal, s kým si budu ve třídě rozumět, kdo mi je sympatický, kdo ne, komu mohu věřit, kdo mě naopak zklamal a jak nás vnímají učitelé.