Harmonizační dny 1D

IMG 20180910 162017Dne 10.9.2018 se třída 1.D společně se třídou 1.B jely tzv. zharmonizovat do Bedřichova. Byli jsme ubytovaní v penzionu Artur. Vysadili nás v Bedřichově stadion, kde nás poté čekala trasa dlouhá 8 km až k našemu penzionu. Byli jsme rozřazeni do 5 týmů a každý tým vedl zbytek třídy podél mapy k určitému stanovišti. Šli jsme na Královku, z Královky na Prezidentskou chatu, poté Josefodolskou přehradu a nakonec až do penzionu. Na penzionu jsme se ubytovali a hned šli na oběd.

Po obědě jsme měli chvíli čas pro sebe. Odpoledne jsme měli seznamovací hru u ohniště, kde jsme každý představil kamaráda ze své dvojice. Pak nás čekaly hry v lese, které byly zábavné. Stavěli jsme ze špaget nejvyšší věž, prolézali “pavučinou” a vodou ze stříkaček shazovali vajíčka v kapesnících. A to vše společně, abychom se seznámili.

Po večeři jsme hráli pantomimu, což bylo fakt vtipné koukat na ostatní, jak předvádí různé úkoly. Nakonec jsme si šli sednout k ohni.

Druhý den po snídani nás čekala menší překážka, a to lanový park. Všichni jsme to dokončili a překonali strach z výšek. Po lanovém parku jsme měli přednášku o škole a tak. Co chci dodat k celému výletu za negativní je, že jídlo nebylo až tak dobré, jinak bylo všechno hezké.

Všichni jsme si to moc užili a jsme rádi za tyto akce, které nám škola poskytuje.

Anna Poláková