Anglie

IMG 1457Na přelomu měsíců březen a duben jsme se společně se studenty z OALIB, SPŠSE a střední školy gastronomie vydali na jazykový kurz do Anglie. Měli jsme tak jedinečnou šanci během jednoho týdne poznat kouzlo nevšedního života ve Velké Británii.
Seznámili jsme se s kulturou, památkami, ale také s ne příliš obvyklým severským přízvukem v městečku York, kde mimo jiného probíhala naše výuka. Vyučování trvalo po tři dny a bylo doplněno četnými výlety do muzeí, přírodních památek, ale také návštěvou univerzitního města Cambridge, kde jsme strávili poslední den našeho zájezdu.
Nejvíce se nám líbilo v malém přímořském městečku Whitby, kde jsme ochutnali velice známé Fish & Chips. Navštívili jsme také Fountains Abbey, památku UNESCO, s nesčetným množstvím jezer a zřícenin historického opatství. Posledním bodem, který bych ráda zmínila, jsou křídové útesy, kde na nás zapůsobila atmosféra velkého severního moře. Z celého výletu si odvážíme spoustu krásných vzpomínek a nesčetné množství fotek. Velký dík patří profesorkám paní Rulíkové a paní Christlové za perfektní organizaci celé akce a také panu průvodci za poutavé vyprávění o všech místech, která jsme navštívili.
Barbora Lidová, Kateřina Fišerová 3.A

GALERIE ke stažení.

P3260023

IMG 1457

IMG 1808