Ples 2018

FUN 2256webMATURITNÍ PLES OALIB 2018

V pátek 23. 2. 2018 se konala největší událost tohoto roku - maturitní ples čtvrtých ročníků! Přípravy na tento večer vypukly již na začátku školního roku a nechtěli jsme nic nechat náhodě. Celým večerem provázel moderátor Milan Peroutka a hudební skupina Big Balls. Mohli jsme vidět krásná vystoupení taneční skupiny Takt Liberec, B-Soul, baletního souboru ze ZUŠ v Liberci a taneční školu Koškovi.

Téma plesu byl filmový večírek a každá maturitní třída si připravila své předtančení a maturitní video na toto téma. Třída 4.A se představila se svým pojetím klasické Pomády, třída 4.B vystoupila s muzikálem Mamma Mia, 4.C se vrátila zpět v čase s českým muzikálem Kouř a 4.D představila Adamsovu rodinu.

Nejdelším a nejkrásnějším programem bylo šerpování každého maturanta, předání šerpy a společné focení. Nesměli jsme zapomenout ani na přípitek a vybírání peněz do plachty. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří přispěli svými drobnými.

A co dál? Každý návštěvník si mohl užít volnou zábavu!

O půlnoci nás čekalo odšerpování a následné bravurní půlnoční překvapení, které si připravila chlapecká část maturantů.

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat všem profesorům a profesorkám, rodičům, přátelům a všem, kteří přišli na náš maturitní ples!

Byla to paráda! A teď už nás čeká pouze maturita. Držte nám palce.

Kristýna Zíková 4.A