Basket - chlapci

P1100144Dne 16.11. 2017 se tým chlapců z naší školy ve složení – A. Gajdoš, J. Kušnirak, M. Raibr, A. Borrelli, J. Žůrek, J. Vlček, T. Poživil, V. Havel, J. Binar, J. Demel, zúčastnil okresního kola v basketbalu. Nemáme přímo basketbalové hráče z Kondorů, ale partu jsme dali dohromady z milovníků tohoto sportu, což se projevilo ve způsobu naší hry- hráli jsme bojovně, ale čistě, s přehledem, který kolektivnímu sportu patří. Už to, že se kluci sešli v odpoledních hodinách na tréninku před turnajem, svědčilo o jejich radosti a touze si zahrát. První kolo jsme proto spravedlivě vyhráli a postoupili do finále. Tady už byly týmy, které měly ve svých řadách ligové basketbalisty, ale i s nimi jsme hráli velmi dobře. Po prohře s Gymnáziem Jeronýmova nás čekalo zasloužené vítězství nad Bojištěm a celkové druhé místo. Děkuji všem hráčům za skvělou reprezentaci naší školy a pěknou hru.
I.B.

P1100143