Atletická olympiáda OA

display_temp.jpgVýsledková listina z bojů ze dne 19. 9. 2007 - 1. a 2. ročníky a ze dne 20. 9. 2007 - 3. a 4. ročníky.








VÝSLEDKOVÁ LISTINA  - AO 2007/2008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie 1.-2. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DĚVČATA

 

 

CHLAPCI

 

100m

 

 

100m

 

pořadí

výkon (s)

jméno

třída

 

pořadí 

výkon (s)

jméno

třída

1

14,45

Myslivcová Martina

1.A

 

1

12,37

Alaxin Jan

1.B

2

15,37

Pichová Michaela

2.C

 

2

13,05

Rozmajzl Michal

2.B

3

15,58

Kabeláková Simona

2.B

 

3

13,18

Kobosil Vojtěch

1.B

4

15,62

Stejskalová Michaela

1.C

 

4

13,33

Svoboda Miroslav

2.A

5

15,98

Petruželová Jana

1.D

 

5

13,45

Kobrle Lukáš

2.A

6

16,05

Svačinová Marcela

2.B

 

6

13,46

Bím Pavel

2.A

7

16,08

Kocourková Michaela

1.B

 

6

13,46

Stejskal Daniel

2.C

8

16,1

Vlasáková Monika

1.D

 

8

13,55

Plíva Jan

1.D

9

16,11

Třmínková Michaela

1.C

 

9

13,6

Hodač Aleš

1.B

9

16,11

Lenzová Petra

2.B

 

10

13,73

Mizerík Lukáš

2.D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dálka

 

 

dálka

 

pořadí

výkon (cm)

jméno

 

 

pořadí 

výkon (cm)

jméno

 

1

392

Smolíková Tereza

2.A

 

1

530

Alaxin Jan

1.B

2

390

Honzejková Žaneta

1.B

 

2

490

Rozmajzl Michal

2.B

3

387

Lišková Lucie

1.B

 

3

478

Stejskal Daniel

2.C

4

383

Stejskalová Michaela

1.C

 

4

470

Uzel Libor

1.D

5

379

Garčárová Marcela

2.A

 

5

463

Plíva Jan

1.D

6

374

Patzaková Michaela

1.A

 

6

461

Eichler Michal

2.A

7

372

Vlasatá Monika

1.D

 

7

454

Kobrle Lukáš

2.A

7

372

Staňková Jana

2.B

 

7

454

Bína Pavel

2.A

9

365

Křenková Kateřina

2.A

 

9

450

Bohm David

2.D

10

362

Myslivcová Martina

1.A

 

10

439

Jakubec Lukáš

2.D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA  - AO 2007/2008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie 1.-2. ročník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koule

 

 

koule

 

pořadí

výkon (cm)

jméno

 

 

pořadí 

výkon (cm)

jméno

 

1

925

Janečková Barbora

2.B

 

1

1034

Eichler Michal

2.A

1

925

Stejskalová Michaela

1.C

 

2

1028

Mates Petr

1.C

3

920

Kabeláková Simona

2.B

 

3

1027

Mizerík Lukáš

2.D

4

889

Prchalová Zuzana

2.B

 

4

1025

Uzel Libor

1.D

5

839

Vlasatá Monika

1.D

 

5

965

Rozmajzl Michal

2.B

6

834

Garčárová Marcela

2.A

 

6

947

Galbavý Roman

1.D

7

800

Koubková Eva

2.C

 

7

924

Plíva Jan

1.D

7

800

Kavjázová Lucie

2.C

 

8

915

Svoboda Miroslav

2.A

9

790

Pichová Michaela

2.C

 

9

913

Hodač Aleš

1.B

10

748

Bělohoubková Simona

2.D

 

10

910

Štáf Martin

2.B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800m

 

 

1500m

 

pořadí 

výkon (min)

jméno

 

 

pořadí 

výkon (min)

jméno

 

1

2:53

Koubková Eva

2.C

 

1

5:04

Dušánek Tomáš

1.D

2

3:01

Garčárová Marcela

2.A

 

1

5:22

Mečíř Petr

1.B

2

3:01

Pichová Michaela

2.C

 

3

5:25

Rozmajzl Michal

2.B

4

3:04

Smolíková Tereza

2.A

 

3

5:25

Hodač Aleš

1.B

5

3:06

Kocourková Michaela

1.B

 

5

5:40

Wolf Stanislav

2.C

5

3:06

Vlasatá Monika

1.D

 

6

5:52

Moran Petr

1.D

7

3:10

Jirků Veronika

1.B

 

7

5:55

Melich Tomáš

1.B

8

3:10

Petruželová Jana

1.D

 

8

6:00

Alexandrov Tomáš

2.B

9

3:12

Kabeláková Simona

2.B

 

9

6:02

Havlíček Jakub

2.A

10

3:14

Myslivcová Martina

1.A

 

10

6:11

Zandal Jiří

1.C











VÝSLEDKOVÁ LISTINA  - AO 2007/2008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kategorie 3.-4. ročník
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DĚVČATA
 
 
CHLAPCI
 
100m
 
 
100m
 
pořadí
výkon (s)
jméno
třída
 
pořadí 
výkon (s)
jméno
třída
1
15,11
Gratiasová Zuzana
4.B
 
1
12,2
Stránský Tomáš
4.B
2
15,19
Moravcová Olga
3.B
 
2
12,4
Malinský Michal
4.B
3
15,45
Dorflová Lucie
3.B
 
3
12,52
Vondra Adam
3.B
4
15,52
Vejstrková Zuzana
4.D
 
4
13,09
Kolmann Petr
4.C
5
15,55
Pavlisová Ivana
4.D
 
5
13,18
Rada Jan
4.B
6
15,82
Krákorová Hana
4.B
 
6
13,36
Zeman Marek
3.D
7
16,02
Studničková Barbora
3.A
 
7
13,43
Metelka Michal
4.C
8
16,27
Mičkalová Jana
3.C
 
7
13,43
Škoda Lukáš
4.A
8
16,27
Mithlenerová Lenka
3.C
 
9
13,45
Hrkota Martin
4.D
10
16,3
Čechlovská Lenka
3.C
 
9
13,45
Veverka Jiří
4.D
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dálka
 
 
dálka
 
pořadí
výkon (cm)
jméno
 
 
pořadí 
výkon (cm)
jméno
 
1
410
Pavlisová Ivana
4.C
 
1
550
Malinský Michal
4.B
1
410
Moravcová Olga
3.B
 
2
530
Stránský Tomáš
4.B
3
400
Studničková Barbora
3.A
 
3
520
Hollmann Tomáš
4.C
4
390
Vondráčková Dagmar
4.C
 
3
520
Vondra Adam
3.B
5
380
Hrehová Dagmar
4.A
 
5
510
Kolmann Petr
4.C
5
380
Vavřenová Veronika
4.B
 
6
490
Škoda Lukáš
4.A
5
380
Vejstrková Zuzana
4.D
 
6
490
Šedivý Michal
3.A
8
370
Daňková Tereza
4.B
 
6
490
Metelka Michal
4.C
8
370
Fajstavrová Pavla
4.B
 
9
470
Rada Jan
4.B
8
370
Čihařová Lenka
4.C
 
9
470
Šušlík David
4.D
8
370
Dorflová Lucie
3.B
 
 
 
 
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA  - AO 2007/2008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kategorie 3.-4. ročník
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
koule
 
 
koule
 
pořadí
výkon (cm)
jméno
 
 
pořadí 
výkon (cm)
jméno
 
1
942
Gratiasová Zuzana
4.B
 
1
1049
Malinský Michal
4.B
2
870
Peknhausová Petra
3.C
 
2
1060
Hříbal Jiří
4.B
3
823
Hávová Petra
4.D
 
2
1060
Metelka Michal
4.C
4
820
Rejnartová Jana 
4.A
 
4
1048
Stránský Tomáš
4.B
5
800
Černá Miroslava
4.C
 
5
1030
Vondra Adam
3.B
6
783
Pavlisová Ivana
4.C
 
6
1027
Škoda Lukáš
4.A
7
765
Moravcová Olga
3.B
 
7
1005
Kolmann Petr
4.C
8
754
Fraňková Zuzana
3.D
 
8
1000
Veverka Jiří
4.D
9
744
Mithlenerová Lenka
3.C
 
9
964
Šušlík David
4.D
10
741
Čechlovská Lenka
3.C
 
10
952
Zeman Marek
3.D
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
800m
 
 
1500m
 
pořadí 
výkon (min)
jméno
 
 
pořadí 
výkon (min)
jméno
 
1
2:40
Gratiasová Zuzana
4.B
 
1
5:14
Koubek Richard
3.D
2
2:52
Vejstrková Zuzana
4.D
 
2
5:19
Malinský Michal
4.C
3
2:53
Urbanová Anna
3.A
 
3
5:21
Rada Jan
3.B
4
3:05
Čechlovská Lenka
3.C
 
3
5:21
Metelka Michal
4.C
5
3:10
Burdová Luďka
4.B
 
5
5:24
Škoda Lukáš
4.A
6
3:14
Moravcová Olga
3.B
 
5
5:24
Christián Tomáš
3.B
7
3:19
Vilímová Tereza
3.A
 
7
5:27
Holeček Juraj
4.B
7
3:19
Šolcová Michaela
3.D
 
8
5:34
Kolmann Petr
4.C
9
3:20
Šiklová Michaela
3.A
 
9
5:36
Votruba Jan
4.A
9
3:20
Mithlenerová Lenka
3.C
 
10
5:39
Válek Daniel
3.A
 
 
 
 
 
10
5:39
Šturma Jan
4.C