Atletická olympiáda OA

Výsledková listina z bojů ze dne 19. 9. 2007 - 1. a 2. ročníky a ze dne 20. 9. 2007 - 3. a 4. ročníky.
VÝSLEDKOVÁ LISTINA  - AO 2007/2008        
                 
Kategorie 1.-2. ročník            
                 
DĚVČATA     CHLAPCI  
100m     100m  
pořadí výkon (s) jméno třída   pořadí  výkon (s) jméno třída
1 14,45 Myslivcová Martina 1.A   1 12,37 Alaxin Jan 1.B
2 15,37 Pichová Michaela 2.C   2 13,05 Rozmajzl Michal 2.B
3 15,58 Kabeláková Simona 2.B   3 13,18 Kobosil Vojtěch 1.B
4 15,62 Stejskalová Michaela 1.C   4 13,33 Svoboda Miroslav 2.A
5 15,98 Petruželová Jana 1.D   5 13,45 Kobrle Lukáš 2.A
6 16,05 Svačinová Marcela 2.B   6 13,46 Bím Pavel 2.A
7 16,08 Kocourková Michaela 1.B   6 13,46 Stejskal Daniel 2.C
8 16,1 Vlasáková Monika 1.D   8 13,55 Plíva Jan 1.D
9 16,11 Třmínková Michaela 1.C   9 13,6 Hodač Aleš 1.B
9 16,11 Lenzová Petra 2.B   10 13,73 Mizerík Lukáš 2.D
                 
dálka     dálka  
pořadí výkon (cm) jméno     pořadí  výkon (cm) jméno  
1 392 Smolíková Tereza 2.A   1 530 Alaxin Jan 1.B
2 390 Honzejková Žaneta 1.B   2 490 Rozmajzl Michal 2.B
3 387 Lišková Lucie 1.B   3 478 Stejskal Daniel 2.C
4 383 Stejskalová Michaela 1.C   4 470 Uzel Libor 1.D
5 379 Garčárová Marcela 2.A   5 463 Plíva Jan 1.D
6 374 Patzaková Michaela 1.A   6 461 Eichler Michal 2.A
7 372 Vlasatá Monika 1.D   7 454 Kobrle Lukáš 2.A
7 372 Staňková Jana 2.B   7 454 Bína Pavel 2.A
9 365 Křenková Kateřina 2.A   9 450 Bohm David 2.D
10 362 Myslivcová Martina 1.A   10 439 Jakubec Lukáš 2.D
                 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA  - AO 2007/2008        
                 
Kategorie 1.-2. ročník            
                 
koule     koule  
pořadí výkon (cm) jméno     pořadí  výkon (cm) jméno  
1 925 Janečková Barbora 2.B   1 1034 Eichler Michal 2.A
1 925 Stejskalová Michaela 1.C   2 1028 Mates Petr 1.C
3 920 Kabeláková Simona 2.B   3 1027 Mizerík Lukáš 2.D
4 889 Prchalová Zuzana 2.B   4 1025 Uzel Libor 1.D
5 839 Vlasatá Monika 1.D   5 965 Rozmajzl Michal 2.B
6 834 Garčárová Marcela 2.A   6 947 Galbavý Roman 1.D
7 800 Koubková Eva 2.C   7 924 Plíva Jan 1.D
7 800 Kavjázová Lucie 2.C   8 915 Svoboda Miroslav 2.A
9 790 Pichová Michaela 2.C   9 913 Hodač Aleš 1.B
10 748 Bělohoubková Simona 2.D   10 910 Štáf Martin 2.B
                 
800m     1500m  
pořadí  výkon (min) jméno     pořadí  výkon (min) jméno  
1 2:53 Koubková Eva 2.C   1 5:04 Dušánek Tomáš 1.D
2 3:01 Garčárová Marcela 2.A   1 5:22 Mečíř Petr 1.B
2 3:01 Pichová Michaela 2.C   3 5:25 Rozmajzl Michal 2.B
4 3:04 Smolíková Tereza 2.A   3 5:25 Hodač Aleš 1.B
5 3:06 Kocourková Michaela 1.B   5 5:40 Wolf Stanislav 2.C
5 3:06 Vlasatá Monika 1.D   6 5:52 Moran Petr 1.D
7 3:10 Jirků Veronika 1.B   7 5:55 Melich Tomáš 1.B
8 3:10 Petruželová Jana 1.D   8 6:00 Alexandrov Tomáš 2.B
9 3:12 Kabeláková Simona 2.B   9 6:02 Havlíček Jakub 2.A
10 3:14 Myslivcová Martina 1.A   10 6:11 Zandal Jiří 1.C










VÝSLEDKOVÁ LISTINA  - AO 2007/2008        
                 
Kategorie 3.-4. ročník            
                 
DĚVČATA     CHLAPCI  
100m     100m  
pořadí výkon (s) jméno třída   pořadí  výkon (s) jméno třída
1 15,11 Gratiasová Zuzana 4.B   1 12,2 Stránský Tomáš 4.B
2 15,19 Moravcová Olga 3.B   2 12,4 Malinský Michal 4.B
3 15,45 Dorflová Lucie 3.B   3 12,52 Vondra Adam 3.B
4 15,52 Vejstrková Zuzana 4.D   4 13,09 Kolmann Petr 4.C
5 15,55 Pavlisová Ivana 4.D   5 13,18 Rada Jan 4.B
6 15,82 Krákorová Hana 4.B   6 13,36 Zeman Marek 3.D
7 16,02 Studničková Barbora 3.A   7 13,43 Metelka Michal 4.C
8 16,27 Mičkalová Jana 3.C   7 13,43 Škoda Lukáš 4.A
8 16,27 Mithlenerová Lenka 3.C   9 13,45 Hrkota Martin 4.D
10 16,3 Čechlovská Lenka 3.C   9 13,45 Veverka Jiří 4.D
                 
dálka     dálka  
pořadí výkon (cm) jméno     pořadí  výkon (cm) jméno  
1 410 Pavlisová Ivana 4.C   1 550 Malinský Michal 4.B
1 410 Moravcová Olga 3.B   2 530 Stránský Tomáš 4.B
3 400 Studničková Barbora 3.A   3 520 Hollmann Tomáš 4.C
4 390 Vondráčková Dagmar 4.C   3 520 Vondra Adam 3.B
5 380 Hrehová Dagmar 4.A   5 510 Kolmann Petr 4.C
5 380 Vavřenová Veronika 4.B   6 490 Škoda Lukáš 4.A
5 380 Vejstrková Zuzana 4.D   6 490 Šedivý Michal 3.A
8 370 Daňková Tereza 4.B   6 490 Metelka Michal 4.C
8 370 Fajstavrová Pavla 4.B   9 470 Rada Jan 4.B
8 370 Čihařová Lenka 4.C   9 470 Šušlík David 4.D
8 370 Dorflová Lucie 3.B          
VÝSLEDKOVÁ LISTINA  - AO 2007/2008        
                 
Kategorie 3.-4. ročník            
                 
koule     koule  
pořadí výkon (cm) jméno     pořadí  výkon (cm) jméno  
1 942 Gratiasová Zuzana 4.B   1 1049 Malinský Michal 4.B
2 870 Peknhausová Petra 3.C   2 1060 Hříbal Jiří 4.B
3 823 Hávová Petra 4.D   2 1060 Metelka Michal 4.C
4 820 Rejnartová Jana  4.A   4 1048 Stránský Tomáš 4.B
5 800 Černá Miroslava 4.C   5 1030 Vondra Adam 3.B
6 783 Pavlisová Ivana 4.C   6 1027 Škoda Lukáš 4.A
7 765 Moravcová Olga 3.B   7 1005 Kolmann Petr 4.C
8 754 Fraňková Zuzana 3.D   8 1000 Veverka Jiří 4.D
9 744 Mithlenerová Lenka 3.C   9 964 Šušlík David 4.D
10 741 Čechlovská Lenka 3.C   10 952 Zeman Marek 3.D
                 
                 
800m     1500m  
pořadí  výkon (min) jméno     pořadí  výkon (min) jméno  
1 2:40 Gratiasová Zuzana 4.B   1 5:14 Koubek Richard 3.D
2 2:52 Vejstrková Zuzana 4.D   2 5:19 Malinský Michal 4.C
3 2:53 Urbanová Anna 3.A   3 5:21 Rada Jan 3.B
4 3:05 Čechlovská Lenka 3.C   3 5:21 Metelka Michal 4.C
5 3:10 Burdová Luďka 4.B   5 5:24 Škoda Lukáš 4.A
6 3:14 Moravcová Olga 3.B   5 5:24 Christián Tomáš 3.B
7 3:19 Vilímová Tereza 3.A   7 5:27 Holeček Juraj 4.B
7 3:19 Šolcová Michaela 3.D   8 5:34 Kolmann Petr 4.C
9 3:20 Šiklová Michaela 3.A   9 5:36 Votruba Jan 4.A
9 3:20 Mithlenerová Lenka 3.C   10 5:39 Válek Daniel 3.A
          10 5:39 Šturma Jan 4.C