Ekonomický tým – krajské kolo soutěže

0Dne 29. září se v Jablonci nad Nisou uskutečnilo krajské kolo soutěže Ekonomický tým. Naši školu reprezentovali dva tříčlenné týmy: ze 4.A Karel Keřka, Tereza Mariašová a Tomáš Háša a ze 4.C Michal Perončík, Jan Krchňák a Anita Vaňová. Soutěžní týmy nejprve psali vědomostní test, který ověřil jejich znalosti z ekonomiky, účetnictví, informačních technologií a všeobecného přehledu. Druhou část soutěže tvořila prezentace na téma marketing. Letošním úkolem bylo vytvoření marketingové kampaně pro nový model sportovních ponožek.

Výsledky vědomostního testu byly poměrně vyrovnané a o konečném pořadí proto rozhodly prezentace. Dvojnásob to platí v případě týmů naší školy, které obdržely z vědomostního testu shodný počet bodů. Tým ekonomického lycea se nakonec v celkovém hodnocení umístil na třetím místě a tým obchodní akademie se umístil na čtvrtém místě.

Oběma týmům blahopřejeme k vynikajícímu umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.