Ples 2015

9Je to tady, 27. únor ! Den, na který se všichni studenti ročníku 2011-2015 celé ty čtyři roky nejvíce těší. Je pátek 17:00 a my netrpělivě přešlapujeme před Kulturním domem. Musí se doladit poslední detaily - osvětlení, rekvizity,... a jdeme na to. Okolo 19. hodiny přicházejí první návštěvníci a sál se zaplňuje. Tento rok se nám podařilo naplnit celý kulturák, a tak je na místě patřičná nervozita. Na pódiu se objevuje skvělá moderátorská dvojice En.dru a Nasty, která zahajuje ples. Následuje předtančení studentů 4.A, 4.B a nakonec 4.C.
Máme to za sebou! Stres opadá, hurá do krásných šatů a obleků, začíná společný nástup a šerpování maturantů.

Nesmíme zapomenout ani na proslov našeho pana ředitele Jaroslava Počera.
Připijeme si a honem rychle na parket! Celým večerem provází hudební skupina KRAKATIT, která nikoho nenechá dlouho v klidu sedět.
Přichází zpestření programu v podobě bubeníků Unique Rhythm a následně i tanečnic z A-stylu.
Aby toho nebylo málo, připravili jsme si pro zúčastněné losování o zajímavé ceny.
Odbyla dvanáctá hodina a je tu půlnoční překvapení – odvážné taneční vystoupení maturantů.
Závěrem tu máme slavnostní odšerpování! Dále ples pokračuje volnou zábavou na parketu či na baru až do dvou hodin ranních.
Nám maturantům tento magický večer uplynul neuvěřitelnou rychlostí, ale přesto jsme si ho naplno užili. Věříme, že se Vám náš maturitní ples líbil a budete na něj mít tu nejkrásnější vzpomínku stejně jako  MY !
Kateřina Kobrová, 4.C