Fiktivní firmy na 12. regionálním veletrhu v Praze

P1190648Jako každý rok se naše fiktivní firmy Šamanka, s. r. o. a JIZERAN, s. r. o. zúčastnily regionálního veletrhu fiktivních firem. Tento rok jsme 24. 1. 2018 brzy ráno vyjeli z Liberce a autobusem se dopravili do hlavního města, kde jsme zamířili na Obchodní akademii ve Vinohradské ulici. Zde nás už čekal připravený program. Od 8:00 do 10:00 jsme měli čas si připravit naše stánky, které jsme zaplnili našimi katalogy a propagačními materiály. Od 10:00 nás čekalo slavnostní přivítání a kulturní představení. Potom už začalo to pravé obchodování. Někteří z nás se vydali uzavírat obchody s ostatními firmami a ti zbylí propagovali a prodávali naše produkty spolu s vyplňováním dokladů, u kterého jsme se nemálo zapotili. 

Vše skončilo vyhlášením výsledků, kde jsme se bohužel neumístili na prvních třech místech, ale firma Šamanka, s. r. o. si odnesla Cenu sympatie.
Poté jsme se postupně vydali zpátky na Černý Most a odtud jsme zamířili zpět autobusem do Liberce plní zážitků a nových zkušeností, které nám určitě pomohou při naší očekávané účasti na 24. mezinárodním veletrhu fiktivních firem 2018 konaném v březnu v Praze.


Aneta Pešková, ředitelka fiktivní firmy Šamanka, s. r. o. a Veronika Čápová, ředitelka fiktivní firmy JIZERAN, s. r. o.