Výsledky maturit - porovnání v rámci ČR

cermat-2-Podle zveřejněných výsledků společnosti CERMAT si naše škola v celostátním srovnání nevedla špatně. Níže jsou uvedeny žebříčky škol podle dosažených výsledků v didaktických testech z anglického a českého jazyka. Do výsledků jsou započítány pouze školy, kde v těchto předmětech maturovalo 15 a více žáků.

Mezi 120 školami poskytujícími vzdělání v oborech lyceum se naši žáci v rámci České republiky umístili v anglickém jazyce na 1. místě a v českém jazyce na 7. místě. Není bez zajímavostí, že výsledek v anglickém jazyce by stačil na 10. místo mezi 250 gymnázií v ČR.

maturita1

U 125 středních škol, které nabízí ekonomické maturitní vzdělání převážně v oboru obchodní akademie, jsme získali 4. místo v anglickém jazyce a 15. místo v českém jazyce.

maturita2

V kategorii 155 škol, které poskytují pedagogické a humanitní vzdělání, jsme s oborem veřejnosprávní činnost dosáhli shodně na 9. místo v ČR v anglickém i českém jazyce.

maturita3