Rozdělení žáků do tříd

berusky.jpg

Vážení rodiče, přijatí žáci.
Děkuji vám za 100% účast na třídních schůzkách a níže je uvedeno složení tříd 1. ročníků.

 

Ekonomické lyceum Veřejnosprávní činnost
1A Jméno Příjmení Skupina   1D Jméno Příjmení Skupina
1 Jan Balcar A-N 1 Eliška Bartošová A-N
2 Filip Brázdil A-N 2 Lucie Bártová A-N
3 Jan Cikhart A-Š 3 Michaela Bendová A-N
4 Kateřina Čutková A-Š 4 Simona Berková A-N
5 Eliška Danešová A-Š 5 Tereza Budinová A-N
6 Karolína Farská A-Š 6 Anna Daňkovská A-N
7 Adéla Folprechtová A-N 7 Adéla Duchanová A-N
8 Nella Formánková A-N 8 Simona Hlavatá A-N
9 Eva Horáková A-N 9 Pavlína Hliněná A-N
10 Olga Kalinová A-N 10 Michal Horák A-N
11 Markéta Kněbortová A-Š 11 Beáta Chotěnovská A-N
12 Tereza Kňobortová A-N 12 Alexandra Ilenčíková A-N
13 David Konečný A-N 13 Kateřina Kiliánová A-N
14 Vivian Mikudíková A-N 14 Jana Knejzlíková A-N
15 Tomáš Prokop A-N 15 Hana Kořínková A-N
16 Eliška Prokopová A-N 16 Markéta Kosejková A-N
17 Patrik Stehlík A-N 17 Sára Kousalová A-N
18 Adéla Šafaříková A-N 18 Lucie Kyselová A-N
19 Markéta Štěpánková A-N 19 Barbora Lešáková A-N
20 Barbora Štěrbová A-Š 20 Barbora Melounová A-N
21 Matěj Ulč A-N 21 Andrea Milichovská A-N
22 Vendula Urbánková A-Š 22 Barbora Nováková A-N
23 Martin Vácha A-N 23 Valentýna Patáková A-N
24 Markéta Valešová A-N 24 Milan Piller A-N
25 Marie Votřelová A-N 25 Kristýna Rondošová A-N
26 Anna Vrátilová A-N 26 Adéla Schumpichová A-N
27 Simona Vykoukalová A-N 27 Patrik Svoboda A-N
28 Anna Žižková A-N 28 Karolína Šitinová A-N
29 Melissa Žoriová A-N 29 Tomáš Valta A-N
30 Kristýna Žwaková A-N
Obchodní akademie Obchodní akademie
1C Jméno Příjmení Skupina   1B Jméno Příjmení Skupina
1 Barbora Balážová A-N 1 Marek Alaxa A-Š
2 Natalie Bitkovská A-N 2 Kateřina Audyová A-N
3 Martin Cymbál A-N 3 Natálie Bartošová A-N
4 Martina Čapková A-N 4 Josef Binar A-Š
5 Hana Černá A-N 5 Nikola Dřevínková A-Š
6 Jan Černý A-N 6 Vojtěch Havel A-Š
7 David Čivrný A-N 7 Anna Hečlová A-N
8 Vendula Drechslerová A-N 8 David Hruda A-N
9 Dana Fejfarová A-N 9 Patricie Ilusca A-N
10 Lucie Hlubučková A-N 10 Jiří Ješeta A-Š
11 Barbora Holanová A-N 11 Samuel Mareš A-N
12 Matěj Hruška A-N 12 Sára Martincová A-Š
13 Veronika Hrušovská A-N 13 Katka Měrtlová A-N
14 Tereza Chotěnovská A-N 14 Jiřina Opatová A-N
15 Lucie Ječmeňová A-N 15 Tereza Pasecká A-N
16 Jana Keilová A-N 16 Matylda Pašková A-N
17 Jan Keřka A-N 17 Tiep Pham Quoc A-Š
18 Tomáš Knajbl A-N 18 Nela Poláková A-N
19 Eliška Kněbortová A-N 19 Adéla Pražáková A-Š
20 Tereza Kolenová A-N 20 Michaela Rosenbergová A-N
21 Kristýna Lednická A-N 21 Simona Rubášová A-N
22 Karolína Lišková A-N 22 Pavla Slezáková A-N
23 Oldřich Mareček Vojtěch A-N 23 Leona Syřišťová A-Š
24 Jiří Martinec A-N 24 František Špinka A-N
25 David Müller A-N 25 Jakub Štěpán A-Š
26 Štěpán Myslivec A-N 26 Thu Nga Tangová A-N
27 Simon Šivák A-N 27 Benjamin Vomáčka A-N
28 Lukáš Wolf A-Š
29 Jakub Žůrek A-N