Maturitní ples

Maturitní ples 2011

Maturitní ples 2010 - obchodní akademie

Maturitní ples 2010 - ekonomické lyceum

Maturitní ples 2009 - zase někam zmizel :-)

Maturitní ples 2008

Maturitní ples 2007 - někam se nám ztratil :-)

Maturitní ples 2006

„Tak a je to tady!!! Konečně nastal náš vysněný den - 10. 3. 2006. A proč ?? No … dnes přece máme maturitní ples!!! Do kulturáku jsme všichni dorazili kolem půl sedmé. Ještě jednou jsme si všechny třídy, tj. 4. A, 4. B, 4. C a 4. D, zkusili nástupy i nástup společný!!! Vše skvěle klapalo, takže nám nezbývalo nic jiného, než čekat na slavnostní zahájení a příchod našich rodičů a kamarádů. Ples měl začínat v osm hodin, ale trošku se to zpozdilo, takže většina hostů už nás nedočkavě vyhlížela.

Asi kolem půl deváté sál ztichl a nastoupila první maturitní třída, 4. A. Vyvrcholilo to nástupem 4. D. Ten se všem moc líbil, některým se v oku objevila i slzička dojetí :) Hned nato se rozdaly růže a my pokračovali šerpováním. Ještě před projevem ředitele školy Jaroslava Počera nastoupily třídní profesorky maturitních ročníků, za 4. A to je Zuzana Machálková, za 4. B Zdeňka Hronová, za 4. C Ing. Ludmila Krabsová a Ing. Ludmila Berešová a za 4. D Ing. Simona Daňková.

Hned po projevu ředitele školy na podium vystoupili zástupci studentů – Jiří Slavík ze 4.D a Eva Kalcovská ze 4. B. Ti poděkovali všem profesorům, rodičům, kamarádům.

Teď už nás čekalo šerpování. I ono proběhlo bez jakýchkoliv problémů. Ze všech už opadla nervozita, přestože každého doprovázela alespoň chvilku. Každá třída rozvinula svou vlastnoručně vytvořenou plachtu, do které jsme chytali drobné na maturitní večírek… a zaplacení rozsedlého stolu :o) Poté jsme si všichni společně připili šampaňským, to se nejlépe pilo z plecháčků, a popřáli si úspěšnou maturitu. Následovalo společné focení, u kterého jsme si připadali jako filmové hvězdy, protože fotografů a kameramanů byly spousty. Cítili jsme se opravdu šťastně.

Celým večerem nás provázela kapela Domestic. Když muzikanti začali hrát, maturanti vyzvali své rodiče na maturantské sólo. Pak už se rozjela volná zábava. Každý si užíval podle svého gusta. V průběhu večera vystoupilo ZUZI STUDIO, které předvedlo aerobic, dále potom skupiny Takt a A-STYL. Kapela hrála rychlé i pomalé písně. Mezi nejlepší patří např. Dlažební kostka, která nesmí nikde chybět, nebo známé písně od Kabátu nebo Heleny Vondráčkové.

Celý večer se prodávala tombola a po půlnoci si každý mohl vyzvednout svou výhru. Ceny byly opravdu pěkné.

Ples byl výborný. Jen škoda, že tak rychle utekl. Teď už jen zvládnout tu maturitu !!:o))“

Martina Tůmová, 4.D

Děkujeme moc sponzorům